nr 1148 8586
Torg, signerad och daterad Helli -76,73x65
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
800 kr |
| Såld: |
200 kr |
måndag 4 december 2017 kl 19:55:02
| Tid |
Kund |
Bud |
100 kr
150 kr